در برخی مواقع در زندگی هر کدام از ما ممکن است احساس کنیم در حال غرق شدن هستیم و ممکن است برای حل مسائل خود نیاز به کمک داشته باشید. با توجه به موسسه ملی سلامت روان، بیش از 30 میلیون آمریکایی نیاز به کمک دارند تا با احساسات و مشکلاتی که ازنظر خودشان از کنترل و توانشان خارج است مقابله کنند. مشکلات مربوط به ازدواج یا رابطه، وضعیت خانوادگی یا مقابله با از دست دادن شغل، مرگ عزیزان، افسردگی، استرس، فرسودگی یا سوءمصرف مواد. این تلفات و تنش‌های زندگی روزمره می‌تواند به‌طور قابل‌توجهی ناتوان‌کننده باشد. گاهی اوقات ما نیاز به کمک یک فرد متخصص و آموزش‌دیده داریم تا از طریق وی روی مشکلات خودکار کنیم. از طریق درمان، روان شناسان به میلیون‌ها ایرانی در تمام سنین کمک می‌کنند تا زندگی سالم و سازنده‌تر داشته باشند.

یکی از مشکلاتی که مراجعین محترم همواره داشته اند، گرفتن وقت و پر بودن وقت دلخواه است، از اینرو بر آن شدیم تا بر روی سایت فکر بنیان بخشی را ایجاد کنیم تا شما بتوانید در فضایی امن و آرام نسبت به اخذ وقت خود اقدام کنند.

بعد از انتخاب روز دلخواه از بین روزهای شنبه، دوشنبه و پنجشنبه برای مراجعه حضوری تاریخ های شش هفته پیش رو به شما نمایش داده می شود و شما می توانید نسبت به اخذ وقت مشاوره خود برای یک یا چند جلسه اقدام و در مرحله بعد مشخصات خود را وارد کنید و تسویه حساب نمایید. بعد از تسویه حساب پیامکی دریافت می کنید که اخذ وقت مشاوره شما را تایید می کند. در روز قبل از تاریخ مشاوره و در ساعاتی قبل از جلسه پیامک یادآوری به صورت خودکار برای شما ارسال خواهد.

در صورت بروز مشکل می توانید حداقل دو روز قبل از جلسه نسبت به لغو اقدام نمایید، در این صورت مبلغ به حساب شما بازگشت داده شده تا برای اخذ نوبت جدید استفاده شود. در صورتی که کنسل کردن بدون اطلاع باشد و یا کمتر از 48 ساعت صورت گیرد، مبلغی از حساب شما کسر و باقی آن بازگشت داده خواهد شد.

اخذ وقت مشاوره آنلاین نیز امکان جدیدی است برای عزیزانی که امکان مراجعه حضوری را ندارند، و نوع موضوع به گونه‌ای است که امکان طرح موضوع در بخش مکاتبه ای وجود ندارد.

بارگذاری...
0
مراجع وقت گرفته
فهرست
صفحه نخست
فروشگاه
تماس با ما