میلاد امینی فر

پدر علم روان‌شناسی نوین، فروید کسی که روان‌شناسی را با درمان درهم آمیخت و خدمت بسیار بزرگ و هدیه‌ای غیرقابل‌انکار به جامعه‌ی بشری اعطا فرمود، سخن زیبایی در رابطه با اضطراب به جامعه‌ی انسانی تقدیم کرد:

فرایند تولد، تجربه کردن اولین اضطراب است، از این‌رو سرچشمه و الگوی نخستین گرایش به اضطراب محسوب می‌شود.

‌پدیده‌ی عشق در رشد بشریت همچون رشد فردی به منزله‌ی عاملی تمدن‌آفرین نقش ایفا می‌کند و بجای خودبینی، نوع دوستی را جایگزین می‌کند.

ما همکاران روان‌شناس در فکربنیان عشق و کار را درهم آمیخته‌ایم و رسالت خود را بر کمک‌ به همنوعان خود بنا نهاده‌ایم، در این جهانی‌ که رنج عنصر ثابت این جهان است و همیشه سعی کردیم رنج‌هایتان را به ابزار، زخم‌هایتان را به قدرت و مشکلات‌تان را به مشکلاتی معمولی‌تر تبدیل کنیم و با رعایت اصول اولیه اخلاقی و حرفه‌ای در این حیطه، رازدار شما و زندگیتان خواهیم بود تا راه شما را در ایجاد یک رابطه درمانی حرفه‌ای هموار کرده باشیم و شما را در یک‌ زاویه‌ی جدید با آهنگی نو که تابحال شنوایی شما را تحریک نکرده در زندگی‌تان قرار دهیم.

    لطفاً جنسیت خود را مشخص کنید.
  • لطفاً سن خود را وارد کنید.
  • لطفاً تحصیلات خود را مشخص کنید.
  • لطفاً استان و شهر محل سکونت خود را وارد کنید.
  • لطفاً ایمیل خود را قید فرمایید تا پاسخ برای شما ارسال شود. اگر ایمیل ندارید و می‌خواهید پاسخ خود را از طریق تلفن همراه دریافت کنید. این ایمیل را وارد کنید. NO@fekrbonyan,.com
  • در صورتی که ایمیل ندارید شماره همراه خود را وارد کنید تا از طریق پیام رسان‌ها پاسخ برای شما ارسال شود.
  • لطفاً سوال با ذکر جزئیات لازم شرح دهید.

آیدا احمدی
بخوانید
Telegram
Instagram
YouTube